המלצות

סיפורו של סטודנט

שמי שמואל מקלובסקי וברצוני לשתף אתכם במאורעות השנה האחרונה, לפני כשנה השתחררתי משרות סדיר ושנתיים בצבע קבע ולאחר סיור קצר באירופה ובדיקת אפשרויות לימודים אקדמיים החילותי בתהליך של רכישת אזרחות פולנית (אירופאית) האמת שהייתי מאוד סקפטי, כי גם אבי נולד כמוני בארץ וסבי זכרו לברכה הגיע לארץ עול ימים.
קיבלתי המלצה מחבר אשר עבר תהליך דומה והשיג אזרחות ודרכון אירופאי באמצאות חברת lpy, בהמלצת חברי למרות שלא היה לי בתחילת התהליך שום מסמכים על מורשתי האירופית, לאחר כשנה וחצי הצליחה חברת lpy בעזרת חיפוש בארכיבים למצוא ניירת ומורשת של משפחתי, התפעלתי גם מהכנות של החברה אשר הציע לי מסלול של על בסיס הצלחה בלבד!! בו אינני לוקח שום סיכון כספי והמקדמה שאני משלם מוחזרת לי במלואה במידה ולא מושגת האזרחות המיוחלת.
לאחר איסוף המסמכים הישראלים הנדרשים ולאחר כששה חודשים התבשרתי ע”י החברה כי נמצאו מסמכים מהארכיב בוורשה של משפחתו של סבי ז”ל אשר באותה תקופה הייתה פולין והיום זוהי אוקרינה, לשמחתי הרבה נמצאו תעודות נישואין ולימודים של סבי ז”ל הפעים אותי וגרם לי להרגיש כי ההליך יוכתר בסופו של דבר בהצלחה.
לפני שלשה שבועות קיבלתי במייל את אזרחותי הסרוקה שהועברה ע”י חברת lpy ובשבוע הבא החל את תהליך קבלת הדרכון האירופאי המיוחל, כבר אתה פניתי לשלש אוניברסיטאות ויתרוני כאזרח אירופאי התבטא בהצעות וביתרונות של אזרח אירופאי אני ממליץ בחום.

יוסי ממליץ

שמי יוסי ורציתי להביא את סיפור השגת אזרחותי הפולנית האירופאית, שנים רבות ניסיתי להשיג מסמכים של משפחות אבי ואימי שהוריהם שרדו את השואה ועברו את תופת המלחמה כל ניסיונותיי העלו חרס בידי.
לפני כשנה השתחרר בני בכורי משירות סדיר והביע רצונו ללמוד באוניברסיטה אירופאית, לגמרי באקראי המליץ לי חבר על חברתlpy בע”מ אשר מתמחה בהוצאת והשגת אזרחויות ודרכונים אירופאים.
לאחר איסוף הנתונים ע”י החברה חתמתי חוזה אשר הייחוד שבו היה על בסיס הצלחה בלבד וזאת בהמלצת החברה מכיוון שעם התחלת ההליך לא היה ברשותנו שום מסמך.
מה רבה הייתה הפתעתי שחברת lpy הצליחה להשיג מסמכים מארכיונים שונים באירופה ממשפחותיהם של אבי ואימי גם יחד.
לאחרונה קיבלתי דרכון אירופאי ובני קיבל אזרחות ודרכון אירופאי ובימים אילו החל את לימודיו באירופה זאת על זאת גם ילדיי הצעירים יותר יזכו בקרוב באזרחות ודרכון אירופאי אשר לבטח יעזור להם בעתיד.
לסיכום אני ממליץ לכל משפחה עם שורשים אירופיים לנסות לקבל את הזכות לדרכון האירופאי מבלי להזניח את שורשינו הישראלים ונאמנותנו למדינה

משפחת המרוב

לפני כשנה פגשתי באקראי את חברת LPY ומנהלה, כנגד כל הסיכויים ועל בסיס הצלחה בלבד קיבלתי תוך 6 חודשים את אזרחותי הפולנית בגין סבי ז”ל אבי אימי ז”ל, סיימתי את תהליך דרכוני הפולני וילדי קיבלו אף הם את אזרחותם, החברה משרתת את כל אחי ואחיותיי על טפם ונשותיהם.

משפחת בכר

אלדד אברהם וכוכבית מספרים לנו שפנו לפני מספר חודשים לחברת LPY – אזרחות אירופאית לקבלת האזרחות בגין אביהם ז”ל יליד פולין, מספר אלדד: את החברה הכרתי כאשר סידרו לאשתי רנטה חודשית ממשרד האוצר בהיותה ניצולת שואה, בניגוד למצופה, תוך 7 חודשים קיבלנו אני אחותי ואחי אזרחות פולנית למרות שהמסמכים בגין אבינו ז”ל היו מעטים, החברה איתרה בפולין את כל הדרוש ואנו שמחים כי ילדנו ונכדנו מצויים בהליך קבלת אזרחותם ודרכוניהם האירופאים, נתקלנו בהתנהלות מקצועית יעילה ובעיקר בחיוך נעים מצוות המשרד

משפחת רובינשטיין

דני: לא האמנתי כי אזכה לאזרחות של אבי המנוח, הצוות של LPY – אזרחות אירופאית הפתיעני ודאגו לי ולילדי לאזרחות ודרכון אירופאי בתוך זמן סביר ובמקצועיות רבה, אני ממליץ בחום.

משפחת עמדי

רבקה עמדי מירושלים: ילדי לחצו, הייתי סקפטית מאוד, אך החברה מ-LPY איתרו מסמכים היטורים של משפחתי, בתוך 6 חודשים זכיתי לאזרחות אירופאית פולנית, דבר שהייתי ספקנית ונכנסתי לעניין בחששות מרובים.